Матеріали засідання виконавчого комітету запланованого на 23.05.2018

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання виконкому

від 23 травня 2018р.

1/46. Про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2018 року.   Доповідач: Єманова Л.В., начальник відділу фінансів селищної ради.

2/47. Про заходи з підготовки  шкіл, ДНЗ селищної ради до нового навчального року та до роботи в опалювальний період.  Доповідач: Тимків О.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту  Якимівської селищної ради.

3/48. Про підсумки роботи житлово-комунальних служб в осінньо-зимовий період 2017-2018р.р. та завдання на опалювальний період 2018-2019р.р.

4/49. Про підсумки місячника з благоустрою. Доповідач: Селевич С.В., заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин.

5/50. Про надання матеріальної допомоги.

6/51. Про звільнення від батьківської плати.

7/52. Про постановку на квартирний облік.

8/53. Про впорядкування поштової адреси. Доповідач: Кузнєцова Н.С., керуюча справами(секретар) виконкому.

Керуюча справами(секретар) виконкому                         Н.С. Кузнєцова

Порядок денний може зазнати змін.

Проекти рішень засідання виконавчого комітету, запланованого на 23 травня 2018 року

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до звіту про виконання  місцевого бюджету Якимівської селищної ради за І квартал 2018 року.