Матеріали засідання виконавчого комітету запланованого на 25.04.2018

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання виконкому

від 25 квітня 2018р.

1. Про затвердження заходів,присвячених Дню Перемоги.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про звільнення від батьківської плати.

4. Про постановку на квартирний облік.

5. Про впорядкування поштової адреси.

6. Про розгляд клопотання в/о обов’язки старости Володимирівського старостинського округу.

7. Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради  на передачу в строкове платне користування (оренду) об’єктів нерухомого майна. Доповідач: Кузнєцова Н.С., керуюча справами(секретар) виконкому.

8. Про внесення змін до рішення виконкому № 9 від 02.02.2018р. «Про затвердження Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах виробникам  житлово-комунальних послуг у випаду невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення, бюджетних організацій та інших споживачів, встановленим виконавчим комітетом»

9. Про розгляд листа ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯ-ТЕПЛОЕНЕРГО». Доповідач: Макаров С.Ю., перший заступник селищного голови.

10. Про надання дозволу на видалення дерев.  Доповідач: Савенко С.Л. – начальник відділу  житлово-комунального господарства, транспорту, комунального майна та благоустрою селищної ради

11. Про розгляд клопотання Якимівської ЦРЛ. Доповідач: Нестеренко А.Є., заступник селищного голови з  гуманітарних питань питань та соціальної політики;  Строкань В.В., головний лікар Якимівської ЦРЛ.

12. Про розгляд заяви гр. Кас’янова В.О. Доповідач: Масюков Д.В., юрист селищної ради

Керуюча справами(секретар) виконкому                         Н.С. Кузнєцова

Порядок денний може зазнати змін.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  (переглянути повний текст)