Матеріали засідання виконкому, запланованого на 19.06.2019

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

засідання виконкому 19 червня 2019 року

1/227. Про заходи протипожежної безпеки на території селищної ради.

Доповідач: Погорєлий М.С., начальник Якимівського РС ГУ ДСНС.

2/228. Про заходи боротьби з карантинною рослинністю на території селищної ради.

3/229. Про підсумки заходів з благоустрою.

4/230. Про підсумки роботи житлово-комунальних служб селищної ради в осінньо- зимовий період 2018-2019р.р. та завдання на опалювальний період 2019-2020р.р.

Доповідачі: Субботін В.О., начальник ТОВ "Акімжилсервіс";

Шахмаєв О.В., директор ТОВ "Теплосервіс-2018", ТОВ "Теплозбут-2018";

Стельмах І.О., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, житлово-комунального                                    господарства, транспорту, комунального майна, благоустрою, містобудування та архітектури.

5/231. Про заходи з підготовки шкіл, ДНЗ селищної ради до нового навчального року та до роботи в опалювальний період.

Доповідач: Альохін М.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту с/р.

6/232. Про затвердження заходів до Дня Конституції України.

7/233. Про надання матеріальної допомоги.

8/234. Про звільнення від батьківської плати.

9/235. Про постановку на квартирний облік.

10/236. Про впорядкування поштової адреси.

11/237. Про надання дозволу на здійснення заходів благоустрою.

12/238. Про розгляд листа Якимівської ради ветеранів.

13/239. Про внесення змін до складу опікунської ради.

14/240. Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян.

Доповідач: Кузнєцова Н.С., керуючий справами (секретар) виконкому.

15/241. Про звільнення від сплати за надання соціальних послуг.

Доповідач: Савицький Ю.Є., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради.

16/242. Про надання дозволу на видалення дерев.

Доповідач: Стельмах І.О., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, житлово- комунального господарства, транспорту, комунального майна, благоустрою, містобудування та архітектури.

17/243. Про розгляд клопотання клопотання відділу культури і туризму Якимівської с/р.

Доповідач: Цуркіна І.О., начальник відділу культури і туризму с/р.

18/244. Про влаштування малолітньої дитини Шумової В.П., 05.08.2018 р. н., до КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» ЗОР.

Доповідач: Шаракін А.В., начальник служби у справах дітей селищної ради.

19/245. Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

Доповідач: Файденко О.М., головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту, комунального майна, благоустрою, містобудування та архітектури.

20/246. Про створення комісії з питань захисту прав дітей Якимівської селищної ради.

Доповідач: Шаракін А.В., начальник служби у справах дітей селищної ради.

21/247. Про надання субвенції на житлово-комунальні послуги.

Доповідач: Стельмах І.О., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, житлово-комунального господарства, транспорту, комунального майна, благоустрою, містобудування та архітектури.

22/248. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.01.2019р. № 162 «Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів та визначення місць для їх розміщення на території Якимівської селищної ради».

Доповідач: Кузнєцова Н.С., керуючий справами (секретар) виконкому с/р.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету                                              Н.С. Кузнєцова

Проекти рішень  виконавчого комітету Якимівської селищної ради, запланованого на 19.06.2019