Проекти рішень виконавчого комітету

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання виконкому

20 листопада 2019 року

1/315. Про роботу опікунської ради при виконкомі селищної ради у 2019 році.

Доповідачі: Дудкін І.В., голова опікунської ради.

2/316. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Якимівській  селищній раді.

3/317. Про впорядкування поштової адреси.

4/318. Про звільнення від батьківської плати.

Доповідач: Кузнєцова Н.С., керуючий справами (секретар) виконкому с/р.

5/319. Про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2019 року.

Доповідач: Морохіна Н.М., начальник фінансового управління селищної ради.

6/320. Про надання дозволу на видалення аварійних дерев.

Доповідач: Стельмах І.О., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій,

житлово-комунального господарства, транспорту,

містобудування та архітектури селищної ради.

7/321. Про затвердження протоколу засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на

які буде спрямовано державну субвенцію у 2019 році від 30.10.2019 року № 3.

8/322. Про визначення днів і часів побачень.

9/323. Про подовження виплати допомоги на дітей, над якими встановлена опіка.

Доповідач: Шаракін А.В., начальник служби у справах дітей селищної ради.

Керуючий справами (секретар) виконкому                                            Н.С. Кузнєцова

Проекти рішень виконавчого комітету.

Звіт про виконання місцевого бюджету Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області за 9 місяців 2019 року.

ІНФОРМАЦІЯ про роботу із зверненнями громадян протягом 2019 року

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ОПІКУНСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У 2019 РОЦІ