Методичне об'єднання дошколят

Дата: 28.11.2019 16:07

27 листопада заклад дошкільної освіти «Топольок» радо зустрів 14 вихователів середніх груп з 8 закладів дошкільної освіти на засіданні методичного об’єднання. В рамках засідання розглядались питання щодо інновацій, як шляху до підвищення ефективності освітнього процесу; освіти дошкільнят для сталого розвитку, з якими присутніх ознайомили керівник методичного об’єднання Пономаренко Т.І. та вихователь закладу дошкільної освіти «Малюк» Строкань О.В. Для створення атмосфери довіри та комфорту з учасниками засідання проведено вправи для знайомства та мозковий штурм. Хто сказав, що дорослі не полюбляють гратись? Це не правда! Цікавинкою з методичної скриньки  вихователя ЗДО «Топольок» Демидової С.В. став досвід у проведенні пісочної терапії для вихованців, який вона вдало оформила та виклала у майстер-класі. Учасники методичного об’єднання після двох годин роботи у гарному настрої направились до своїх закладів освіти впроваджувати в роботу набуті знання.