Вітання до Міжнародного дня інвалідів

Дата: 29.11.2019 12:00

Шановні жителі громади !

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки з боку суспільства.
     Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.
     Хочемо подякувати тим, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги — реальний вияв милосердя, людяності і любові до ближнього.
     Щиро бажаємо усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.

З повагою, секретар ради Максим Забара, депутати та виконавчий комітет Якимівської селищної ради.