КЗ « Фізкультурно-спортивний комплекс Якимівської об’єднаної територіальної громади» ІНФОРМУЄ

Дата: 02.12.2019 09:31

30 листопада 2019 року у спортивній залі Якимівська ЗОШ №2  пройшли чергові змагання з паркового волейболу в залік І Спартакіади серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території смт. Якимівка. У змаганнях прийняли участь команди, які представляли такі установи: Якимівська селищна рада - «Громада», відділ освіти, молоді та спорту – «Освіта»,  Якимівський ВП Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області (поліція) – «Динамо», 23  ДПРЧ ГУ ДСНС України в Запорізькій області – «Рятувальник». Склад команди 4 особи незалежно від статі.

За результатами змагань з паркового волейболу Першої Спартакіади:

І місце зайняла  команда  «Освіта».

ІІ місце – «Динамо».

ІІІ місце  – «Громада».

Переможці змагань були нагороджені  кубком та грамотами.

І Спартакіада серед підприємств, установ та організацій, розташованих на території смт. Якимівка завершується.  Останні види змагань: гирьовий спорт та баскетбол, які пройдуть 7 грудня 2019 року. Гирьовий спорт  у приміщенні фізкультурно-спортивного комплексу (ФСК) о 9.00 год. за адресою: вулиця Центральна, 78, баскетбол у спортивній залі Якимівська ЗОШ №1  о 9.00 год.

Вболівальників запрошуємо підтримати команди!!!