Про скликання сьомої сесії Якимівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 26.03.2021 16:15

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «25» березня 2021  р.               смт  Якимівка                                            №60

Про скликання сьомої сесії

Якимівської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

Скликати сьому сесію Якимівської селищної ради восьмого скликання
06 квітня 2021 року о 10:00
в актовій залі за адресою: смт. Якимівка, вул. Ігоря Щербини, 6 з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 17.12.2020 №7 «Про місцевий бюджет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на 2021 рік» (08533000000).

2. Про внесення змін до структури КЗ «Фізкультурно-спортивний клуб «Колос» Якимівської селищної ради.

3. Про безоплатну передачу основних засобів КЗ «Фізкультурно-спортивний клуб «Колос» Якимівської селищної ради у власність відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради.

4. Про затвердження Програми фінансової підтримки Державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей» на 2021 рік.

5. Про затвердження штатних розписів клубних закладів Якимівської селищної ради

6. Про реорганізацію шляхом приєднання КЗ «Якимівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» до КЗ «Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області».

7. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради  від 17.12.2020 року № 9 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Якимівської селищної ради  на 2021 рік»

8. Про внесення змін до рішення сесії Якимівської селищної ради від 28 січня 2021 року №15 «Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Якимівського району в особі Якимівської районної ради до комунальної власності Якимівської селищної ради»

9. Про надання дозволу на здачу в суборенду комунального майна Якимівської селищної ради

10. Про скасування рішень сесії Якимівської селищної ради

11. Про затвердження Положення про Бюджет участі Якимівської селищної ради на 2021 рік

12. Про затвердження Програми Бюджет участі Якимівської селищної ради на 2021 рік

13. Про безоплатну передачу зелених насаджень з балансу Якимівської селищної ради на баланс комунального підприємства "Довіра" Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.

14. Про затвердження Положення про архівний відділ Якимівської селищної ради.

15. Земельні питання.

Якимівський селищний голова                                  Олександр ПРАВОСУД

Порядок денний може мати зміни