Одинадцята сесія Якимівської селищної ради сьомого скликання

У понеділок, 2 липня 2018 року відбулося засідання одинадцятої сесії сьомого скликання Якимівської селищної ради об’єднаної територіальної громади під головуванням селищного голови Валентини Громихіної.

До сесійної зали на пленарне засідання прибули ___ із 26 депутатів. Також в роботі сесії взяли участь виконуючі обов’язки старостів громади, начальники відділів селищної ради, керівники установ та організації, представники ЗМІ. На розгляд сесії було винесено більш ніж пів сотні питань порядку денного, які пройшли попереднє обговорення на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Під час сесії було заслухано звіти селищного голови про роботу виконавчого комітету Якимівської селищної ради та про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Якимівської селищної ради у 2017 рік.

Детально за посиланням ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ за 2017 рік

Детально за посиланням Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Якимівської селищної ради у 2017 рік.