Повідомлення про оприлюднення результатів обговорення містобудівної документації Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

про оприлюднення результатів обговорення містобудівної документації

від 19 липня 2018 року

Згідно рішення № 11 від 25.05.2018 Якимівської селищної ради Запорізької області восьмої сесії сьомого скликання, 05 червня 2018 року в були проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план смт. Якимівка Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Якимівка Якимівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді від осіб, визначених пунктом 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» до Якимівської селищної ради.

Відповідь ТОВ "Інститут Ефективних Технологій - Сателіт"  " Про розгляд містобудівної документації" -1

Відповідь ТОВ "Інститут Ефективних Технологій - Сателіт"  " Про розгляд містобудівної документації" -2