Повідомлення про розгляд містобудівної документації

про розгляд містобудівної документації

Для ознайомлення громадськості з намірами забудови території, згідно ст.21 ЗУ від 17.02.2011р, № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності" в приміщенні будівлі Якимівської селищної ради за адресою: Запорізька обл., Якимівський р-н, смт Якимівка, вул. Молодих Патріотів, буд. 10а. (1-й пов.), оприлюднено проект містобудівної документації місцевого рівня, а саме, "Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергетичних підприємств установ і організацій на території с. Розівка".  Проект розроблений на підставі Рішення № 17 від 26 квітня 2018 року Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізького району Запорізької області  Детальним планом розглядається можливість зміни функціонального використання території при належному забезпечені інтересів громади, щодо реалізації містобудівної політики та розвитку проектної території з метою практичного впровадження в регіоні «державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв» відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, з метою економного витрачання традиційних паливно-енергетичних ресурсів та зменшення залежності держави  від  їх  імпорту. Головною метою проекту є:

- деталізація і уточнення в більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту;

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови території з метою розміщення об'єкту будівництва ;

- формування пропозицій щодо можливого розташування проектних споруд сонячної електростанції, а саме ФЕМ - фотоелектричних модулів (сонячних батарей) в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;

- залучення інвестицій для реалізації містобудівної політики розвитку території району.

Принцип роботи сонячної електростанції (далі СЕС) полягає в перетворенні енергії сонячного випромінювання в екологічно чисту електричну енергію, необхідну для системи енергопостачання. Сонячні енергоустановки можуть застосовуватися, як додаткове джерело енергії спільно з іншими способами виробництва електрики. Видобування енергії шляхом використання сонячного випромінювання замінює інші – газ, вугілля, атом – їх джерела видобування, використання яких забруднює навколишнє середовище.

Загальна довжина земельної ділянки передбаченої для розміщення СЕС близько 0,8км, ширина - 0,2км, площа близько - 12га. Проектна потужність комплексу – 8МВт (За умови вироблення 1МВт енергії з 1,5га території). Видача потужності СЕС передбачається на шини 10кВ існуючої ПС "Cокологірна -транзитна" 154/35/10кВ.

Фрагмент проектного плану графічної частини містобудівної документації.

Відповідно до п.2.1 Рішення №17, замовником розроблення детального плану території визначено Якимівську селищну раду. Згідно п.2.2 фінансування робіт з розробки детального плану території здійснюється за рахунок коштів ТОВ "СОЛАР СІЧ".

Розробник детального плану - ТОВ «Архрозвиток».

Основні техніко-економічні показники, пояснювальна записка, графічні матеріали (схеми), що відображають зміст містобудівної документації, представлені для ознайомлення в приміщенні Якимівської селищної ради за адресою: Запорізька обл., Якимівський р-н, смт Якимівка, вул. Молодих Патріотів, буд. 10а

Пропозиції та зауваження надаються до Якимівської селищної ради

в письмовій формі в робочі дні з 26.05.2018р. по 25.06.2018р.

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00. E-Mail адреса для звернень: akimovka-рs@ukr.net. тел. для довідок:   (061)-31-91251.

Строк завершення розгляду пропозицій 25.06.2018р.

Голова Якимівської селищної ради  - В.М. Громихіна.

(Прохання залишити пропозиції у визначений термін для їх врахування при подальшій розробці проекту. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).