Розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Генеральний план смт Якимівка

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 травня 2018 року                     № 11                                         смт Якимівка

Про  початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Генеральний план смт Якимівка Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні",  постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»,  Якимівська селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Розпочати процедуру розгляду  та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Генеральний план смт. Якимівка Якимівського    району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту.

2. Датою проведення громадських слухань визначити 05.06.2018 року.

3. Оприлюднити розроблений проект містобудівної документації: Генеральний план смт. Якимівка, Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту, шляхом опублікування в засобах масової    інформації, що поширюється на відповідній території та на інформаційному сайті Якимівської селищної ради та забезпечити доступ громадськості до  зазначеної інформації.

4. Призначити посадову особу органу місцевого   самоврядування Перетятко Г.К. - Начальника відділу земельних відносин Якимівської селищної ради, відповідальну за організацію розгляду пропозицій громадськості у проекті містобудівної      документації: Генеральний план смт. Якимівка, Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту.

5. Затвердити, остаточний строк подання пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Генеральний план смт. Якимівка, Якимівського   району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного  пункту – 05.07.2018.

6. У двотижневий строк, до 19.07.2018, оприлюднити результати розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації: Генеральний     план смт. Якимівка, Якимівського району Запорізької області. Оновлення з    розширенням меж населеного пункту, шляхом опублікування в засобах масової інформації, що поширюється на відповідній території та на інформаційному  сайті Якимівської селищної ради.

7. Затвердити, на черговій сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання, проект містобудівної документації : Генеральний план смт. Якимівка, Якимівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного   пункту.

8. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на Селевича С.В. – Заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, природних ресурсів, екології та просторового планування.

Селищний голова                                                                                                                                          В.М. Громихіна

Макаров С.Ю.