Програма соціально - економічного розвитку на 2019 рік

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2019 рік.

1. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 26.12.2018 № 33 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2019 рік».

2. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 26.12.2018 № 33 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2019 рік».

3. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 26.12.2018 № 33 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2019 рік».