Як подати запит на доступ до публічної інформації

Як подати запит на доступ до публічної інформації.

Закон України «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності 09.05.2011. Він був створений з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, використовувати і поширювати інформацію. Публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію — це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі, але він має містити:

1. ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2. опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3. підпис і дату (письмовий запит). Оформлення запиту на отримання публічної інформації Усно за телефонами: 9-12-51 Факс: 9-12-51 Електронною поштою: akimovka-ps@ukr.net Письмово: 72503, вул. М.Патріотів, буд. 10А, смт. Якимівка, Якимівський р-н, Запорізька обл., 72503

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб

Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб

Форма для подання інформаційного запиту від об'єднань громадян

Нормативно-правова база Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Указ Президента України від 05.05.2011 №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Про організаційні заходи щодо забезпечення реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Порядок опрацювання та розгляду запитів про надання публічної інформації в Якимівській селищній раді

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, в апараті Якимівської селищної ради.