Якимівська ОТГ

Якимівський район Запорізької області

Проекти рішень Якимівської селищної ради №1 «Проекти рішень десятої сесії»

Кількість переглядів: 557
Скликання: Якимівська селищна рада VII скликання
Сесія: десята сесія Якимівської селищної ради
Тип документу: Проекти рішень Якимівської селищної ради
Дата: 15.06.2018
Номер документу: 1
Назва документу: Проекти рішень десятої сесії
Прикріплені файли:
 1. Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік (0.05 МБ)
 2. Про звіт шодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Якимівської селищної ради у 2017 році (0.03 МБ)
 3. Про встановлення ставок земельного податку на 2019 рік (0.06 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення третьої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 29.01.2018 № 9 «Про затвердження плану заходів по підготовці проектів регуляторних актів на 2018 рік» (0.05 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення першої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 27.12.2017 № 24 «Про безоплатне прийняття майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Якимівського району в особі Якимівської районної ради в ко (0.05 МБ)
 6. Про встановлення місцевих податків та зборів Якимівської селищної ради на 2019 рік (0.07 МБ)
 7. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Якимівської селищної ради шостого скликання від 26.06.2013 № 10 «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Якимівської селищної ради» (0.04 МБ)
 8. Про Положення помічника-консультанта депутата Якимівської селищної ради та опис посвідчення (0.03 МБ)
 9. Про порядок та нормативне відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до місцевого бюджету Якимівської селищної ради на 2019 рік (0.04 МБ)
 10. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у визначений час доби на території Якимівської селищної ради (0.04 МБ)
 11. Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів селищної ради (0.05 МБ)
 12. Про призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» (0.06 МБ)
 13. Про розгляд заяви гр. Дєдової Надії Євгенівни щодо приватизації житла (0.04 МБ)
 14. Про внесення змін і доповнень до рішення першої сесії Якимівської селищної ради від 05.01.2018 № 33 « Про бюджет об`єднаної територіальної громади Якимівської селищної ради на 2018 рік» (0.07 МБ)
 15. Пояснювальна записка до проекту про зміни до бюджету (0.13 МБ)
 16. Додатки до проекту про зміни до бюджету (0.3 МБ)
 17. Про внесення змін до рішення третьої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 23.02.2018 № 78 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Якимівської селищної ради на 2018 рік» (0.08 МБ)
 18. Про внесення змін до рішення четвертої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 30.03.2018 № 2 «Про придбання легкового автомобіля для Якимівської ЦРЛ» (0.07 МБ)
 19. Про відмову відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (0.04 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Вовчанське, вул. Щастя,14 та надання її у власність гр. Бєлогубу Анатолію Євгенійовичу (0.04 МБ)
 21. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території смт. Якимівка, вул. Залізнична гр. Бєлоокому Георгію Олексійовичу (0.04 МБ)
 22. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Давидівка, вул. Шевченка, гр. Виставкіну Володимиру Георгійовичу (0.04 МБ)
 23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Розівка, вул. Привокзальна та надання її у власність гр. Дениско Олександру Павловичу (0.04 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Вовчанське, вул. Щастя, 16 та надання її у власність гр. Дідик Володимиру Тимофійовичу (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою смт. Якимівка, вул. Широка, 115 та на (0.04 МБ)
 26. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території с. Шелюги, вул. Мічуріна та надання її у власність гр. Єрмакову Віталію Микола (0.04 МБ)
 27. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Шевченка, вул. Першотравнева, 16 та надання її у власність гр. Зайцеву Миколі (0.04 МБ)
 28. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території с. Шелюги, вул. Мічуріна гр. Кияшко Олександру Анатолійовичу (0.04 МБ)
 29. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Володимирівка та надання її у власність гр. Кім Олександру Афанасійовичу (0.04 МБ)
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Вовчанське, вул. Щастя,18 та надання її у власність гр. Колоколовій Наталі Петрівні (0.04 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Вовчанське, вул. Молодіжна, 3 та надання її у власність гр. Короткову Петру Миколайовичу (0.04 МБ)
 32. Про подовження терміну дії рішення п’ятої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання від 26.04.2018 № 41 \"Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території (0.04 МБ)
 33. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Шелюги, вул. Прилиманна гр. Медведенку Юрію Андрійовичу (0.04 МБ)
 34. Про надання (відмова у наданні)дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Давидівка, вул. Шевченка гр. Гармашу Андрію Петровичу (0.05 МБ)
 35. Про надання (відмова у наданні) дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Давидівка, вул. Українська гр. Калиті Микиті Сергійовичу (0.05 МБ)
 36. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Давидівка, вул. Українська гр. Мацуляк Миколі Павловичу (0.05 МБ)
 37. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території с. Шелюги, вул. Мічуріна гр. Передрій Геннадію Сергійовичу (0.04 МБ)
 38. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою смт Якимівка, вул. Молодіжна та надання її у власність гр. Пирогову Андрію Микол (0.04 МБ)
 39. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу на території смт. Якимівка, вул. Центральна гр. Сіннікову Сергію Михайловичу (0.04 МБ)
 40. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу на території смт Якимівка, вул. Центральна гр. Соловйову Миколі Денисовичу (0.04 МБ)
 41. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Шелюги, вул. Прилиманна гр. Сярову Андрію Георгійовичу (0.04 МБ)
 42. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території с. Шевченка, вул. Першотравнева, 18 та надання її у власність гр. Чудаковій Ір (0.04 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою смт. Якимівка, вул. Степова, 31, та надання її у власність гр. Щербаку Геннадію Миколайовичу (0.04 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Володимирівка, вул. Миру 32б, та надання її у власність гр. Яворському Валерію Євгеновичу (0.04 МБ)
 45. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Шелюги, вул. Прилиманна гр. Тритяковій Любові Олександрівні (0.04 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою смт. Якимівка, вул. Паркова, 80, та надання її у власність гр. Тупіциній Тетяні Анатоліївні (0.04 МБ)
 47. Про впорядкування земель населених пунктів с. Чорноземне., с. Шевченка, с. Петрівка, с. В?язівка (0.04 МБ)
 48. Про внесення змін до договору оренди землі (0.04 МБ)
 49. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на території с. Мала Тернівка та надання її в оренду ТОВ \"Фаворит\" (0.04 МБ)
 50. Про надання дозволу на оплату робіт з проведення капітального ремонту дорожнього полотна по вул. Шевченка в с. Радивонівка Якимівського району Запорізької області (0.05 МБ)
 51. Про затвердження Положення про офіційний Веб-сайт Якимівської селищної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет та оприлюднення інформації, що знаходиться у володінні селищної ради та її виконавчого комітету (0.06 МБ)
 52. Про внесення змін до рішення сьомої сесії (позачергової) Якимівської селищної ради сьомого скликання від 21.05.2018 № 1 «Про надання дозволу на оплату робіт з проведення поточного ремонту асфальтного покриття Якимівської селищної ради» (0.05 МБ)
 53. Про затвердження розпоряджень селищного голови (0.04 МБ)
 54. Про роботу виконавчого комітету Якимівської селищної ради за 2017 рік (0.03 МБ)
 55. Про надання дозволу на списання основних засобів КЗ «Чорноземненська загальноосвітня школа I-III ст.» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області (0.04 МБ)
 56. Про надання дозволу на оплату робіт з проведення поточного ремонту артезіанської свердловини (0.04 МБ)
 57. Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (0.04 МБ)
 58. Про створення комісії з питання демонтажу танцювального майданчику в парку відпочинку смт Якимівка Якимівського району Запорізької області (0.04 МБ)
 59. Про погодження відведення земельних ділянок ТОВ \"Азовпроменерго\" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об\'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, та погодження відведення земельних ділянок (0.04 МБ)
 60. Про погодження відведення земельних ділянок ТОВ \"Азовінвестпром\" для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об\'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (0.04 МБ)
 61. Про затвердження Програми розвитку соціального житла у Якимівській селищній раді на 2018 - 2023 роки (0.05 МБ)
 62. Про внесення змін до договору оренди №1 від 01 серпня 2014 року (0.04 МБ)
 63. Про безоплатну передачу в оперативне управління частини нежитлового приміщення комунальної форми власності та устаткування Фінансовому управлінню Якимівської селищної ради (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь