Поновлено на посаді голови Якимівської селищної ради Громихіну Валентину Миколаївну

Дата: 17.03.2020 14:06

10 березня 2020 року Третій Апеляційний Адміністративний суд м. Дніпра у справі №280/16/19 своїм рішенням поновив на посаді голови Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області Громихіну Валентину Миколаївну. Постановою суду у цій справі визнані протиправними та скасовані рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 12.08. 2019, рішення 20-ої сесії VII скликання Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області №30 від 26. 12. 2018 року «Про дострокове припинення повноважень Якимівського селищного голови Громихіної В.М.»

Відповідно до розпорядження голови Якимівської селищної ради Громихіна Валентина Миколаївна приступила до виконання повноважень Якимівського селищного голови з 11 березня 2020 року