ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ПЕРШОЇ СЕСІЇ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЯКИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЯКИМІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 вересня  2020 р.                   смт  Якимівка                                          № 137

Про скликання сорок першої сесії Якимівської селищної ради сьомого скликання

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

Скликати сорок першу сесію Якимівської селищної ради сьомого скликання 07 жовтня  2020 року о 10:00 в приміщенні Центрального будинку культури  з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради від 18.12.2019 № 792 «Про затвердження Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної  ради Якимівського району Запорізької області.
  2. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради від18.12.2019 року № 793 «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.
  3. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради сьомого скликання від 19 грудня 2018 року № 8 «Про затвердження Програми соціальної підтримки Почесних громадян Якимівської селищної ради на 2019-2020 роки».
  4. Про продовження терміну дії договору оренди.
  5. Про включення об’єкта до переліку об’єктів права комунальної власності, що підлягають приватизації.
  6. Про затвердження Програми розвитку пасажирських перевезень на 2020 рік.
  7. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 18.12.2019 № 816 «Про місцевий бюджет Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на 2020 рік (08533000000)».
  8. Земельні питання.

Різне.

Секретар ради                                                                              Максим ЗАБАРА