Свято музики й краси у Якимівській дитячій музичній школі

Дата: 06.10.2020 15:41

Традиційно на початку жовтня у КЗ "Якимівська ДМШ" пройшов святковий концерт до Міжнародного Дня Музики, Дня Вчителя та посвяти у першокласники! Глядачі поринули у світ прекрасного - світ мистецтва, де учні школи та їх викладачі дарували свої музичні подарунки. Перед концертом для усіх гостей була проведена виставка робіт учнів відділу образотворчого мистецтва (викл. Улізько О.Г.) З привітальним словом виступив директор школи Валерій Водоп'янов: "Вітаю з Міжнародним днем Музики всіх шанувальників цього прекрасного виду мистецтва: викладачів нашої школи, які збагачують добром та духовністю своїх вихованців та відкривають їм шлях до вершин виконавської майстерності, юних музикантів, для яких музика стала невід’ємною частиною їхнього життя. Також хочеться привітати наших першокласників, які поринули в цьому році у світ прекрасного, світ мистецтва! Бажаю всім краси та гармонії, радості від творчості та великої насолоди від спілкування з багатогранним світом мистецтва. Щира вдячність викладачам, напередодні свята Дня Вчителя за те, що Ви з любов’ю відноситесь до своєї праці та даруєте знання своїм учням. Віри Вам і впевненості в собі, світа в душі та радості в серці!".

Також Валерій Михайлович привітав викладача відділу фортепіано Колесник Ольгу Леонідівну з її 50-ти річним творчим ювілеєм. Вона протягом багатьох років роботи з дітьми зарекомендувала себе як талановитий, завзятий, люблячий свою працю викладач! Ведучими та організаторами заходу були викладачі - Микола Аненко та Світлана Трифонова.

Карасевич Ольга,

заступник директора КЗ «Якимівська ДМШ»