РІШЕННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 19.11.2020

Дата: 25.11.2020 16:04

4. Про припинення повноважень виконуючих обов’язки старости старостинських округів Якимівської селищної ради сьомого скликання.

5. Про затвердження Положення про старосту Якимівської  селищної ради.

6. Про затвердження на посади старост старостинських округів Якимівської селищної ради.

7. Про затвердження на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Якимівської селищної ради.

8. Про утворення виконавчого комітету Якимівської селищної ради.

9. Про утворення постійних комісій селищної ради, затвердження їх складу та Положення про постійні комісії.

10. Про затвердження структури виконавчих органів Якимівської  селищної ради, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів.

11. Про присвоєння  рангу посадової особи місцевого самоврядування, встановлення надбавки, матеріальної допомоги  Якимівському селищному голові.

12. Про взяття на баланс Якимівської селищної ради транспортного засобу.

ПРОТОКОЛ ПЕРШОЇ СЕСІЇ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ (№ 2 від 19 листопада 2020 року)