ДИВОСВІТ ЯКИМІВСЬКИХ ТАЛАНТІВ

Дата: 26.11.2020 14:48

Протягом 12-15 листопада 2020 року в обласному центрі відбувся ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Дивосвіт», в якому прийняли участь учні та викладачі відділу сольного співу КЗ «Якимівська дитяча музична школа».

Організаторами Фестивалю-конкурсу виступили:

- Департаменти культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, Запорізької міської ради, освіти і науки Запорізької міської ради

- КУ «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради;

- Запорізьке обласне відділення Всеукраїнської національної музичної спілки;

- ГО «Центр «Світ Очима Дітей»

Результати конкурсу:

Чувалюк Софія – 4 клас (викладач Карасевич О.В.), Глибіна Олександра – 4 клас (викладач Гейман Л.Ю.), Сидорова Анна – 4 клас (викладач Трифонова С.М.) стали, лауреатами I ступеню.

Дипломи отримали «Лауреата II ступеню» – Коваль Мілана – 3 клас (викладач Гейман Л.Ю.), Заєць Кіра та Гросс Олександра (викладач Трифонова С.М.).

Вокальний дует у складі викладачів школи, Карасевич О.В. та Гейман Л.Ю. і вибороли диплом «Лауреата І ступеню» та сертифікат на подорож та участь у Міжнародному фестивалі у сонячній Греції для себе та своїх учнів. Радіємо успіхам та бажаємо творчих злетів та перемог!!!