До уваги фізичних осіб - підприємців! Уряд відновив виплату допомоги на дітей ФОПам

Дата: 03.12.2020 15:03

?

З метою державної підтримки фізичних осіб ? підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, у зв’язку із запровадженням в Україні „карантину вихідного дня” Урядом прийняте рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

?    Постанова Кабінету Міністрів від 25.11.2020 № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям» передбачає:

- продовження виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які її отримували у травні – серпні 2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів;

- призначення та виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які звернуться за її призначенням із заявою та необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Допомога на дітей призначається одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р. (діти до 6 років – 1779 грн., старші 6 років – 2218 грн.).

?У паперовій формі заявник подає такі документи

(для осіб, які звертаються вперше):

-  копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

?       Надати документи у паперовій формі на призначення виплати можливо до 15 грудня 2020 року  до відділу соціального захисту населення Якимівської селищної ради за адресою смт. Якимівка, вул. Молодих Патріотів буд.10, КАБ. №205 (БУДИНОК ПОБУТУ ДРУГИЙ ПОВЕРХ),  більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 91372.