До уваги суб’єктів господарювання – юридичних осіб!

Дата: 04.12.2020 13:52

В рамках проекту Закону України, що вноситься Президентом України, «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та субєктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Якимівською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості розпочато підготовчу роботу по наданню одноразової матеріальної допомоги для виплати працівникам, яким після впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів можуть вимушено скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу.

За довідками щодо порядку надання одноразової матеріальної допомоги  субєктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми можна звернутися до відділу  взаємодії з роботодавцями Якимівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за телефоном 6-11-64.