ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ПРО РОБОТУ ТА ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ЗА ПОПЕРЕДНІ РОКИ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ?

Дата: 08.12.2020 09:17

Відповідно до ст. 49 Кодексу законів про працю України власник або уповноважений ним орган зобов'язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру заробітної плати.

Для отримання довідки за роботу та заробітну плату працівник особисто надає до підприємства, установи, організації, де він працює або працював, письмову заяву про отримання такої довідки або надсилає її поштовим відправленням.

Якщо підприємство, установа, організація, де працював працівник, ліквідовані або припинили своє існування з інших причин, то довідки про заробітну плату надаються правонаступниками таких підприємств, установ чи організацій або відповідними архівними установами.