Змінено форму звітності № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю»

Дата: 08.12.2020 09:20

Наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2020 № 591 змінено форму звітності № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю».

Нова форма звітності та Інструкція щодо її заповнення, затверджені вищезазначеним наказом, вводяться в дію починаючи зі звіту за 2020 рік.

Як і раніше, звіт подається особисто або рекомендованим листом до відділення Фонду соціального захисту інвалідів за місцем знаходження (згідно юридичної адреси) роботодавцю.

Термін подання звітності не змінюється – не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним.

В разі виникнення питань щодо заповнення та подання звіту роботодавці можуть звернутися до Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за телефоном: (061) 787-50-64.

Поштова адреса Запорізького обласного відділення Фонду: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя 147.