ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ 15.12.2020

Дата: 17.12.2020 15:07

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, природних ресурсів, екології та просторового планування.

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності і етики, регламенту, законності, правопорядку, гласності та зв’язку з громадськістю.

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики.