Якимівська ОТГ

Якимівський район Запорізької області

Рішення другої сесії Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області від 17 грудня 2020 року

Дата: 22.12.2020 09:32
Кількість переглядів: 1320

 1. Про підсумки виборів депутатів Якимівської  селищної ради Запорізької області та визнання їх повноважень.
 2. Про внесення змін до рішення другого пленарного засідання першої сесії восьмого скликання Якимівської селищної ради від 19 листопада 2020 року №9 «Про утворення постійних комісій селищної ради, затвердження їх складу та Положення про постійні комісії». 
 3. Про затвердження Регламенту роботи Якимівської селищної ради.  
 4. Про реорганізацію Новоданилівської сільської ради шляхом приєднання до Якимівської селищної ради.
 5. Про утворення Новоданилівського старостинського округу.
 6. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку на території Якимівської селищної ради на 2021 рік.
 7. Про затвердження місцевого бюджету Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на 2021 рік та прогноз місцевого бюджету на 2022-2023 роки. ­ Додатки

   Пакетне голосування (питання 8-70)

 1. Про внесення змін до структури виконавчих органів  Якимівської  селищної ради, загальної чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів.
 2. Про затвердження плану заходів з підготовки проєктів регуляторних актів Якимівської селищної ради на 2021 рік.
 3.  Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних суспільно-корисних робіт Якимівської селищної ради на 2021 рік
 4. Про визначення об’єкту та місця відбування громадських робіт на 2021 рік.
 5. Про затвердження Програми організації оплачуваних громадських робіт на території Якимівської селищної ради в 2021 році.
 6. Про затвердження Програми надання підтримки громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на 2021 - 2022 роки.
 7. Про затвердження Програми поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів  2021-2022 роки.
 8.  Про затвердження Програми  соціальної підтримки Почесних громадян Якимівської селищної ради на 2021-2022 роки.
 9. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах на 2021-2022 роки.
 10. Про затвердження Програми Якимівської селищної ради з захисту ветеранів війни та праці на 2021-2020 роки.
 11. Про затвердження  Програми і Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на території Якимівської селищної ради на 2021-2022 роки.
 12. Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Якимівській об’єднаній територіальній громаді та фінансування комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс Якимівської об’єднаної територіальної громади» на 2021- 2025 роки».
 13. Про затвердження Програми «Організація пільгового підвозу педагогічних працівників до навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості, і в зворотному напрямку на 2021- 2025 роки».
 14.  Про затвердження Програми соціального захисту медичних працівників КНП «Якимівська ЦРЛ» на 2021 – 2023 роки.
 15. Про затвердження селищної програми «Пільгове зубопротезування» на 2021 - 2023 роки.
 16. Про затвердження Програми  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної  ради Якимівського району Запорізької області на 2021 рік.
 17. Про затвердження цільової Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2021 рік. ­
 18. Про затвердження Програми місцевих стимулів медичних працівників комунального некомерційного підприємства  «Якимівська центральна  районна лікарня» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на 2021 рік.
 19. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної  ради Якимівського району Запорізької області. (Додатки)
 20. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради від 18.12.2019 № 793 «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної  ради Якимівського району Запорізької області. Додатки
 21. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради від 18.12.2019 № 792 «Про затвердження Програми фінансової підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства «Якимівська центральна районна лікарня» Якимівської селищної  ради Якимівського району Запорізької області Додатки
 22. Про затвердження Програми фінансової підтримки окремих структурних підрозділів КНП «Якимівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області, які відносяться до Якимівської ОТГ та не ввійшли в спроможну мережу, на 2021 рік.
 23. Про затвердження Програми «Організація пільгового  підвозу медичних працівників КНП «Якимівський ЦПМСД» до медичних закладів, розташованих у сільській місцевості, і в зворотному напрямку на 2021- 2023 роки».
 24. Про затвердження Програми розвитку охорони здоров'я для надання первинної допомоги населенню комунальним некомерційним підприємством «Якимівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2023 роки.
 25. Про затвердження Програми по влаштуванню засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень, в яких розташовані медичні підрозділи КНП «Якимівський ЦПМСД».
 26. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Якимівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Якимівської селищної ради Якимівського району  Запорізької області. Додатки
 27. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадської організації «Товариство ветеранів АТО Якимівка» на 2021 - 2022 роки. Додатки
 28. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного        середовища на 2021-2022 роки. Додатки
 29. Звіт  про виконання місцевого бюджету Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області за  9 місяців  2020 року.
 30.  Про впорядкування штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради.
 31. Про включення об’єкта комунальної власності до Переліку першого типу.
 32. Про включення об’єкта комунальної власності до Переліку другого типу.
 33. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на передачу в оренду майна комунальної власності Якимівської селищної ради.
 34. Про створення комунальної установи «Центр розвитку Якимівської селищної ради»
 35. Про затвердження програми розвитку комунальної установи “Центр розвитку Якимівської селищної ради” Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на 2021-2023 роки
 36. Про затвердження плану роботи Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області на  2021 рік.
 37. Про безоплатне прийняття автомобілю із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Якимівського району до комунальної власності Якимівської селищної ради.
 38. Про безоплатне прийняття будівлі та гаражів, розташованих по вулиці Ігоря Щербини, 6, смт. Якимівка.
 39. Про безоплатне прийняття Новоданилівської та Великотернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до комунальної власності Якимівської селищної ради.
 40. Про безоплатне прийняття  бібліотек із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Якимівського району до комунальної власності Якимівської селищної ради.
 41. Про розгляд заяви щодо приватизації житла за адресою: вул.Центральна, буд. 85 кв. 12 смт. Якимівка Якимівський район, Запорізька область.
 42. Про закріплення майна на праві господарського відання за комунальним підприємством «Надія» Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області.
 43. Про внесення змін до рішення Якимівської селищної ради від 26 квітня 2018 року №30 «Про ліквідацію сільських виборчих комісій».
 44. Про скасування рішення сесії Якимівської селищної ради № 291 від 03.07.2020 року "Про конкурсний відбір визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах"

52.Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

53. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

54. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

55. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

56. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

57. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

58. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

59. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

60. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

61. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

62. Про надання дозволу комунальному підприємству «Якимівське архітектурно-інвентаризаційне бюро» Якимівської селищної ради на розробку проєктів землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під кладовищем.

63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії на території смт. Якимівка, вул. Широка публічному акціонерному товариству "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" з наступним наданням земельної ділянки в оренду

64.Про затвердження «Програми здійснення землеустрою на території Якимівської селищної ради на 2021-2022 роки».

65. Про скасування земельних торгів.

66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якимівської селищної ради та надання її власність гр. Слободчикову Валерію Яковичу

67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якимівської селищної ради та надання її у власність гр. Слободчикову Володимиру Валерійовичу

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якимівської селищної ради та надання її у власність гр. Слободчиковій Світлані Олександрівні

69. Про затвердження Статуту КП «Якимівське проектно– виробниче архітектурно–планувальне бюро»  у новій редакції

70. Про Програму фінансової підтримки КП «Якимівське проектно–виробниче архітектурно–планувальне бюро» на 2021-2022 роки

Протокол

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь