Грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Дата: 29.12.2020 09:43

У разі неотримання “пакунка малюка” протягом 30 днів з дня народження дитини з незалежних від отримувача причин він має право на отримання грошової компенсації відповідно до Порядку та умов реалізації пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020 — 2021 роках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 №744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, звернувшись до управління соцзахисту населення або відділу соціального захисту населення Якимівської селищної ради.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину для придбання дитячих товарів.

Звернення за грошовою компенсацією “пакунок малюка” може здійснюватися не раніше 30 днів від дня народження дитини.

Грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” призначається в таких розмірах:

- для дітей з датою народження до 24 жовтня 2020 року, розмір допомоги становить 5000 грн., незалежно від дати подання заяви;

- для дітей з датою народження з 24 жовтня 2020 року по 30 листопада 2020 року включно, якщо дата звернення до 31.12.2020 року, призначається в розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей віком до шести років, установленого законом станом на 01.12.2020 року ( 5763 грн. );

- в усіх інших випадках грошова компенсація призначається в розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей до шести років, установленого законом на дату звернення за компенсацією.