Дата: 11.02.2021 15:25

Фінансове управління Якимівської селищної ради оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу фінансово-господарської діяльності фінансового управління Якимівської селищної ради

.

До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-господарської діяльності фінансового управління Якимівської селищної ради допускаються громадяни України, які мають:

Вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати:

Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см; - копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

- документ про повну загальну середню освіту за умови, що підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Молодих Патриотів, 10А, смт. Якимівка, (Якимівська селищна рада).

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном: (06131) 9-11-98