КЗ «Фізкультурно-спортивний клуб «Колос» Якимівської  селищної ради Запорізької області ІНФОРМУЄ

Дата: 10.03.2021 16:45

06 березня 2021 року  Відбулися фінальні змагання з міні-футболу в залік відкритої спартакіади серед  команд старостинських округів  об’єднаних територіальних громад та селищних рад, присвячені 30-річчю Незалежності України. За 5-9 місце на майданчику зі штучним покриттям у с. В.Тернівка зустрілися команди: Новоданилівського, Таврійського, Радивонівського та Володимирівського старостинських округів. За 1-4 місце у смт. Якимівка зустрілися команди Якимівської та Кирилівської селищних рад, М.Горьківського, Шелюгівського старостинських округів.

За результатами змагань команди зайняли наступні місця:

1. М.Горьківський старостинський округ

2- Кирилівська селищна рада

3- Якимівська селишна рада

Переможці нагороджені грамотами, медалями та за зайняте І місце кубком від ФСК «Колос» Якимівської селищної ради.

Наступний вид змагань – волейбол серед чоловіків. Згідно плану проведення зональні змагання з волейболу  відбудуться  у спортивній залі Розівської ЗОШ запрошуються команди: Давдівського, Таврійського, Переможненського, М.Горьківського, Чорноземненського, Розівського с/о.

На зональні змагання, які відбудуться у спортивній залі НВК «Якимівська гімназія» смт. Якимівка запрошуються команди: Якимівської та Кирилівської с/р, Новоданилівського, Шелюгівського, Радивонівського, Володимирівського с/о.

Змагання відбудуться  13 березня 2021 року початок о 9.00. год