Якимівська ОТГ

Якимівський район Запорізької області

Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області

Повідомлення

про оприлюднення регуляторних актів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області – рішень восьмої сесії сьомого скликання:

Якимівська селищна рада Якимівського  району Запорізької області повідомляє, що відділом економічного розвитку та інвестицій Якимівської селищної ради розроблені регуляторні акти - рішень восьмої сесії сьомого скликання, які спрямовані на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що зумовлює надходження додаткових коштів до місцевого бюджету та створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Рішення розроблені відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою: 72503, вул. М.Патріотів,10-а, смт. Якимівка, Якимівський район, Запорізька область, Виконавчий комітет Якимівської селищної ради.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

 

Якимівський селищний голова                                                    В.М. Громихіна

 

Аналіз регуляторного впливу 

проекту регуляторного акту: рішення Якимівської селищної  ради

«Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік»

 

   Відповідно до ст.8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308 зі змінами.

Назва акту  - рішення Якимівської селищної  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Регуляторний орган – Якимівська селищна рада.

Розробник документа – відділ економічного розвитку та інвестицій Якимівської селищної  ради.

1.Визначення проблеми.

    Статтею 10 Податкового кодексу України визначено перелік місцевих податків і зборів. Відповідно до ст.12 Податкового кодексу України повноваження щодо встановлення розмірів ставок по місцевих податках і зборах покладається на селищну  раду. При запровадженні місцевих податків та зборів органом місцевого самоврядування на законодавчому рівні надано право запроваджувати  максимально ефективну систему справляння місцевих податків та зборів.

      На виконання п.12.3.4 статті 12 Податкового Кодексу України, необхідно встановити розміри ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік на території Якимівської  об’єднаної територіальної громади.

       Проблему, що планується розв’язати з прийняттям даного рішення, полягає у встановлені ставок місцевих податків і зборів згідно чинного законодавства, що в свою чергу забезпечить стабільність та збільшення надходжень до  селищного  бюджету.

       Зазначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів, так як на державному рівні делеговано повноваження щодо встановлення ставок місцевих податків та зборів органам місцевого самоврядування.

Аналіз регуляторного впливу.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь